Badaj opinię klienta
w miejscu obsługi!

 • Zwiększaj sprzedaż ankietując Klientów
 • Polepszaj produkt zgodnie z potrzebami Klienta
 • Dowiedz się, którzy pracownicy (i dlaczego)
  są najlepiej oceniani przez klientów
 • Utrzymaj dobrą relację z Klientem

zobacz video
About Logo
O Statisfy

Czym jest Statisfy?

Aplikacja Statisfy zamienia urządzenie mobilne (tablet/smartfon) w interaktywny ankieter
zbierający opinie Twoich klientów w miejscu sprzedaży. Kliknij i zobacz realizacje.

WIELE MOŻLIWOŚCI

Aplikacja mobilna
do ankietowania

Wszystkie odpowiedzi trafiają do panelu zarządzania i są tam dostępne w gotowej formie razem z pomocnymi narzędziami. Do panelu zarządzania logujesz się w chmurze, dzięki czemu masz dostęp do danych o każdej porze.
W Panelu Zarządzania możesz stworzyć ankietę, którą możesz zamienić również w kod QR. Twoi Klienci wypełnią Twoje ankiety na swoim telefonie, po zeskanowaniu kodu QR z plakatu, wklepki, billboardu etc.

Sprawdź możliwości
NASZE REALIZACJE

Statisfy w Kaszubskim Banku Spółdzielczym

Zapoznaj się z naszymi realizacjami z zakresu Voice of Customer. Nasz system do tworzenia ankiet i pozyskiwania feedback'u wybierany przez Klientów z w wielu branż, takich jak: placówki medyczne, banki, HoReCa, hotele, siłownie czy sieci sklepów.

Sprawdź realizacje
CO NAS WYROŻNIA

Funkcjonalności aplikacji Statisfy

NPS, CES, CSAT

Stwórz ankietę ze wskaźnikami i zmierz lojalność swoich Klientów.

Pytania warunkowe

Zadawaj celne pytanie, które odnoszą się do wcześniejszych odpowiedzi.

Generowanie raportów

Selekcjonuj informacje i przesyłaj je w formacie PDF, CSV czy surowych danych numerycznych (dla CRM).

Kreator ankiet

Stwórz ankietę w kilkanaście sekund korzystając ze wszystkich typów pytań.

Twoje alerty

Otrzymuj powiadomienia e-mail w przypadku pojawienia się konkretnych odpowiedzi.

Personalizacja wyglądu

Wykorzystaj swoją identyfikację wizualną. Stwórz własną kolorystykę i układ ankiety.

ZAUFANIE JEST NAJWAŻNIEJSZE

Sprawdź co mówią o nas nasi klienci

Katarzyna Turos-Berbeć

Cyfrowe.pl | Head of Sales

Salony Cyfrowe.pl to miejsce dla wymagającego Klienta, który chce przetestować wysokiej klasy sprzęt. Będąc ponad 10 lat na rynku doskonale zdajemy sobie sprawę z wartości jaką jest opinia Klienta oraz badanie jego preferencji i określanie potencjału. Polecamy Statisfy jako nowatorskie rozwiązanie, które pomaga lepiej wsłuchiwać się w potrzeby Klientów.

Monika Roman

PGNiG SA | Marketing Manager

Biuro Obsługi Klienta to przede wszystkim praca z ludźmi. Chcąc podnosić jakość obsługi Klienta, standaryzować procesy w naszej korporacji oraz wyznaczać sobie nowe cele musimy mieć rzetelne informacje w odpowiedniej skali i konfiguracji. Właśnie takie informacje otrzymujemy tworząc ankiety i dając możliwość ich wypełnienia naszym Klientom za pomocą Statisfy.

Agnieszka Rudzińska

CMP Medical Center | Marketing Manager

Z przekonaniem rekomenduję aplikację Statisfy wszystkim tym, którzy doskonale zdają sobie sprawę z wagi analizowania opinii Klientów, lecz dotychczas proces ten kojarzyli z czasochłonnością i wysokimi kosztami. Bieżący podgląd wyników i intuicyjność obsługi, sprawia że niewielkim nakładem finansowym jesteśmy w stanie zapobiegać i reagować na sytuacje kryzysowe, a także badać zmieniające się oczekiwania naszych Klientów.

Marcin Ducki

BS Kałuszyn | Wiceprezes Zarządu

Pragniemy zarekomendować aplikację Statisfy, z której mieliśmy okazję korzystać w Naszym Banku. Dzięki tej aplikacji poznaliśmy prawdziwą opinię klientów na temat oferowanych przez nas produktów oraz jakości obsługi naszych pracowników. Zebrane informacje pomogły nam w ulepszeniu procesu obsługi oraz dały świeże spojrzenie na preferencje naszych klientów.

Kasia Węglińska

JumpWorld

Pragniemy zarekomendować Statisfy jako efektywne narzędzie do pozyskiwania opinii Klientów każdej grupy wiekowej. Wyniki ankiet prezentowane są w czytelny sposób w panelu zarządzania, co pozwala na wyciąganie praktycznych wniosków, pomagających w codziennym prowadzeniu biznesu.

Dorota Niedbalska

Volkswagen Poznań Sp. z o.o.

Statisfy pozwoliło nam na stworzenie krótkiej i przyjaznej oraz dostosowanej do naszego wewnętrznego klienta ankiety. Forma prezentacji ankiety na tabletach jest bardzo atrakcyjna, co pozwala na uzyskanie setek odpowiedzi na ważne dla nas zagadnienia. Panel zarządzania ankietami daje niezliczoną ilość możliwości, a zarazem pozostaje intuicyjny i prosty w obsłudze. Na uwagę zasługuje możliwość porównywania poszczególnych lokalizacji, filtrowania odpowiedzi oraz śledzenia trendów.

Joanna Wolna

Zdrowa Krowa | Manager sieci burgerowni

Dzięki aplikacji możemy sprawdzać zadowolenie klientów oraz inne aspekty ich wizyty. Panel administracyjny jest prosty w obsłudze, a w razie problemów można uzyskać natychmiastową pomoc. Zauważyliśmy również, że klienci bardzo entuzjastycznie podchodzą do wypełniania ankiet na tablecie przy wejściu. Poleciłabym Statisfy każdemu kto prowadzi biznes usługowy.
Polecamy z całego serca i zapraszamy do naszych restauracji :)

Grzegorz

Student WSB w Gdańsku

Jestem studentem Grafiki i Animacji Komputerowej. Ankietę stworzyłem na potrzeby mojej pracy inżynierskiej. Statisfy mi bardzo pomógł. Aplikacja jest czytelna i pozwala przeprowadzić badania bez konieczności używania papierowych ankiet, mozolnego przepisywania danych etc. Generowane raporty można od razu załączyć do pracy, ponieważ są jasne i atrakcyjne graficznie.

SZABLONY ANKIET

Skorzystaj z gotowego szablonu ankiety dla Twojego biznesu

Nie wiesz jak zacząć? Wybierz szablon ankiety dla Twojej branży i zacznij zbierać opinie po kilku kliknięciach.

SPRAWDŹ

Ankiety dla samorządów i urzędów

Rozwijaj relacje z mieszkańcami i pamiętaj zadowolony mieszkaniec = Twój wyborca.

Ankiety dla przychodni i szpitali

W dzisiejszych czasach opinie decydują o tym, gdzie większość Polaków zapisuje się do lekarza, a zadowolony pacjent to lojalny klient.

Ankiety dla hoteli

Opinie wystawiane tu i teraz dają dokładną wiedzę na temat zmieniających się potrzeb Twoich Gości, dowiedz się co myślą i reaguj.

Pobierz już teraz!

Apliakcja mobilna Statisfy która zmieni Twoje urządzenie mobilne w interaktywny ankieter dostępna już teraz na system Android!

Play Store Icon SKLEP PLAY
CENNIK

Wybierz najlepszą ofertę dla Ciebie i Twojej firmy!

BASIC

 • Co dostajesz?
  • dostęp do wszystkich funkcji systemu dla 1 tabletu/urządzenia mobilnego
259 zł /miesiąc
59 EUR /miesiąc

STANDARD

 • Co dostajesz?
  • dostęp do wszystkich funkcji systemu dla wybranej ilości lokalizacji
259 zł + 49 zł lok /miesiąc
59 EUR + 19 EUR lok /miesiąc

PREMIUM

 • Co dostajesz?
  • dostęp do wszystkich funkcji systemu dla wybranej liczby lokalizacji
  • dedykowane raporty analityka
  • nielimitowani użytkownicy
  • indywidualna umowa
  • opiekun klienta
1599 zł + 49 zł lok /miesiąc
369 EUR + 19 EUR lok /miesiąc

Kody QR z ankietami

Co dostajesz?
 • nieograniczona ilość respondentów
 • nieogranizoczna możliwość druku kodów QR
 • 1 ankieta stworzona i uruchomiona w Statisfy
259 zł per ankieta /miesiąc
59 EUR per ankieta /miesiąc
FAQ

Często zadawane pytania

Jak zacząć?

Załóż i aktywuj konto. Zaloguj się i stwórz ankietę lub skorzystaj z szablonu. Zainstaluj aplikację na urządzeniu mobilnym, zaloguj się, przypisz lokalizację do urządzenia. Aktywuj swoją ankietę w CMS i wypełniaj ankiety ze Statisfy.

Czym jest wskaźnik NPS?

NPS to narzędzie do ilościowego pomiaru jak Twoja firma służy klientom, proste i efektywne. NPS opiera się na jednym pytaniu: „W skali od 0 do 10, na ile prawdopodobne jest, że polecisz firmę X swojemu znajomemu?”. Firmy, które osiągają wysokie wartości wskaźnika NPS, rosną w szybszym tempie niż rynek.

Czy mogę przetestować aplikację bezpłatnie?

Tak, okres testowy trwa 7 dni.

Gdzie mogę uzyskać pomoc?

Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy, chat na stronie WWW lub e-mail statisfy@statisfy.pl. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe :).

Jak skonstruować ankietę?

Ankietę możesz utworzyć w zakładce "Moje ankiety" w CMS. Tworzenie ankiety jest proste i intuicyjne.

Jakie pytania mogę umieścić w ankiecie?

Do wyboru masz 9 typów pytań - standardy NPS, CES - tzw. "buźki", CSAT, ocena 1-5 - "gwiazdki", pole wyboru, wielokrotny wybór, otwarte pytanie tekstowe, kontakt, pytanie TAK/NIE. Pytania możesz łączyć dowolnie w ankiecie.

Czy mogę stworzyć nieograniczoną ilość ankiet?

Tak, ilość ankiet i zbieranych odpowiedzi jest nieograniczona. Chcemy, aby każdy mógł zebrać jak najwięcej wartościowych informacji. Wybierz odpowiedni pakiet dla ilości swoich lokalizacji (urządzeń mobilnych).

Dlaczego Statisfy a nie ankiety e-mail?

Aplikacja pozwala na zbieranie opinii "tu i teraz", co pozwala na pozyskanie rzetelnych i dobrowolnych odpowiedzi oraz zapewnia wysoki odsetek wypełnień w przeciwieństwie do "atakujących ankiet" e-mail.