Affidea - zdrowie i zadowolenie pacjentów

Od powstania w 1991 roku Grupa Affidea świadczy najwyższej jakości usługi w diagnostyce obrazowej, dostępne dla każdego ubezpieczonego pacjenta. Ściśle współpracując z rządami, instytucjami państwowymi oraz funduszami ubezpieczeniowymi działającymi w sferze służby zdrowia, Grupa Affidea rozwija działalność nie tylko w Polsce, ale w wielu krajach europejskich, będąc niekwestionowanym liderem w sektorze diagnostyki obrazowej.

Polityka najwyższej jakości i nieustanna troska o zdrowie i samopoczucie pacjentów, wraz z chęcią nieustannego doskonalenia jakości obsługi i usług medycznych skłoniła Grupę Affidea do wykorzystania aplikacji Statisfy jako narzędzia do pozyskiwania opinii i wrażeń pacjentów z wizyt w centrach medycznych.

Bardzo cieszymy się z dołączenia Affidea do grona Naszych Partnerów – jesteśmy dumni, iż trzytygodniowy okres testowy Statisfy, przeprowadzony w dwóch lokacjach, wypadł pomyślnie, skutkiem czego ankiety w aplikacji Statisfy zostaną wkrótce udostępnione pacjentom Międzynarodowych Centrum Onkologii Affidea w Koszalinie, Poznaniu i Wrocławiu oraz placówek w Gdańsku i Wałbrzychu, za pomocą tabletów dostarczonych przez zespół Statisfy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pacjentów Affidea do dzielenia się wrażeniami z wizyt w wyżej wymienionych placówkach, za pomocą naszej aplikacji.

Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się ze współpracy z Affidea.