Statisfy wspiera customer experience w Polmed

„Twoje zdrowie i Twój czas są najważniejsze. Nasi lekarze-specjaliści zadbają o jedno i drugie”

Od 1999 roku Polmed zapewnia, na terenie całej Polski, usługi medyczne dla osób prywatnych, firm i instytucji, oferując podstawową i specjalistyczną opiekę medyczną, diagnostykę, stomatologię oraz rehabilitację swoim pacjentom.

Szeroka oferta badań profilaktycznych i opieki medycznej dostępna jest w 20 Centrach Medycznych Polmed, rozlokowanych we wszystkich większych miastach, jak i tez w mniejszych miejscowościach.

Najwyższy standard świadczonych usług medycznych potwierdza certyfikat zapewniania jakości ISO 9001:2008, w ramach którego Polmed, by zapewnić jak najlepszą jakości usług, proponuje pacjentom wypełnienie ankiety dotyczącej jakości obsługi.

Aby usprawnić proces zarówno pozyskiwania jak i przetwarzania danych, oferując pacjentom przy tym wyższy komfort wypełniania , ankiety udostępniane są za pomocą tabletów oraz aplikacji Statisfy. Eliminuje to czasochłonne przetwarzanie papierowych ankiet do formy cyfrowej oraz zapewnia dostęp do opinii i wrażeń klientów w czasie rzeczywistym.

Bardzo cieszymy się, iż Polmed jest kolejną firmą z branży medycznej, która nam zaufała i której starania w sektorze Customer Experience możemy wesprzeć za pomocą naszej aplikacji.