Statisfy & Volkswagen Poznań

Już wkrótce ponad 8000 pracowników fabryk Volkswagen Poznań na bieżąco oceniać będzie jakość obsługi oraz usług medycznych w 4 przyzakładowych przychodniach.
Tablety z zainstalowaną aplikacją Statisfy udostępnione zostaną Pacjentom – Pracownikom fabryk Poznań-Antoninek, Września/Białężyce, Poznań–Odlewnia oraz Swarzędz-Jasin.

Przychodnie te powstały w celu zapewnienia jak najlepszej opieki medycznej wszystkim, niezależnie od stanowiska, pracownikom fabryk Volkswagen Poznań. W trosce o osiągnięcie i utrzymanie jak najwyższych standardów jakości obsługi pacjenta oraz usług medycznych, każdy wizytujący przychodnię przyzakładową będzie mógł teraz dać wyraz swoim wrażeniom i przekazać opinię na temat funkcjonowania placówki.

Dzięki aplikacji Statisfy Volkswagen Poznań otrzymuje kolejną platformę do komunikacji na linii Firma-Pracownik, a zespół Statisfy.pl powód do dumy – współpraca z tak renomowaną Firmą zmotywuje nas do jeszcze cięższej pracy nad ciągłym udoskonalaniem aplikacji.

Volkswagen Poznań zajął pierwsze miejsce wśród firm z branży motoryzacyjnej jako „Najbardziej Pożądany Pracodawca 2016”. Badanie, już po raz siódmy, przeprowadzono w grupie ponad 3300 specjalistów i menadżerów z całej Polski.

-To dla nas ogromna satysfakcja i wielki powód do dumy. To owoc naszej wieloletniej strategii , budującej wizerunek i zaufanie do nas jako pracodawcy – mówi Jolanta Musielak, członek zarządu ds. personalnych i organizacji.

Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z Volkswagen Poznań i życzymy samych zadowolonych (i zdrowych) pacjentów w Waszych przychodniach.