Statisfy pomaga realizować misję Falck

Falck Medycyna Sp. z o.o.to największy w Polsce dostawca usług ratownictwa medycznego i jeden z ważniejszych podmiotów zapewniających opiekę medyczną dla firm, osób prywatnych oraz instytucji publicznych w naszym kraju.

Tożsamość Falck opiera się na pięknej idei, że “to ludzie pomagają ludziom”: dobro i samopoczucie pacjenta jest najważniejsze, a każdy etap kontaktu z nim musi cechować się empatią, zrozumieniem, chęcią bycia pomocnym. Takie podejście zaowocowało zaufaniem, jakim Falck został obdarzony przez ponad milion Polaków.

Od przeszło tygodnia pacjenci Centrum Medycznego Falck przy ulicy Sapieżyńskiej 10 w Warszawie mogą za pomocą aplikacji Statisfy podzielić się – a czynią to bardzo chętnie – swoimi wrażeniami dotyczącymi jakości obsługi w placówce.

Jesteśmy ucieszeni i to w co najmniej takim samym stopniu jak Centrum Medyczne Falck faktem, że wrażenia prawie wszystkich pacjentów są pozytywne – lubimy i chcemy współpracować z firmami, dla których samopoczucie i zadowolenie klientów jest ważne i które każdego dnia starają sie podnosić standardy jakości, zarówno obsługi jak i produktów. Cieszymy się i jesteśmy dumni z faktu, że możemy dołożyć – dzieki aplikacji Statisfy – do tego swoją cegiełkę.