Tam gdzie tablet nie może - kod QR się wyśle! ...lub przyklei :)

Ankiety NPS, CES, CSAT, badanie opinii dotyczącej jakości obsługi, badanie potrzeb Klientów - nieustannie chcemy jednego - robić to jak najlepiej i zebrać jak najwięcej opinii.

Niejednokrotnie udowodniliśmy, iż aplikacja Statisfy radzi sobie lepiej niż ankiety e-mail czy prastare ankiety papierowe.

Wysoki response rate oraz możliwość tworzenia nieograniczonej ilości ankiet i ich dynamiczna aktualizacja istnieje nawet w najcięższych warunkach. Dzięki naszej aplikacji do ankietowania, kilka papierowych ankiet rocznie zamieniliśmy na kilka tysięcy wypełnień miesięcznie.

Nasi Klienci w gastronomii, szkoleniowcy, markety wiedzą, że mogą liczyć na Statisfy, niemniej jednak co zrobić, gdy chcemy pytać Klientów w miejscu, gdzie nie zainstalowaliśmy tabletu? Odpowiedź jest prosta - ankieta w kodzie QR.

Kody QR znane są niemalże wszystkim. Na pewno nie raz każdy z nas widział czarno-biały kwadracik skaczący na samą myśl o przeskanowaniu go naszym kozackim smartfonem :). QR pozwala zapisać (de facto zaszyć w sobie) praktycznie każdy tekst - numer, kilka zdań lub link do ankiety przygotowanej w Statisfy. Przygotowany kod możemy umieścić wszędzie - na plakacie, ulotce, samochodzie, albo dedykowanej naklejce. Twoi Klienci mogą ocenić Cię na miejscu ale również poza Twoją lokalizacją - fajne, prawda :)?

Dzięki cennym uwagom naszych Klientów wdrożyliśmy w Statisfy możliwość tworzenia unikatowych linków do ankiet, które można z poziomu panelu zarządzania przekształcić w kod QR, gotowy do eksportu formie samego kodu lub gotowej naklejki z logo Twojej firmy.

Jak zawsze najlepsze pomysły podsuwają nam Klienci, za co bardzo dziękujemy!

Potrzebujesz rozwiązania opartego na kodach QR?

Napisz do nas statisfy@statisfy.pl. Przygotujemy Statisfy pod Twój projekt!