Zadowolony widz, czyli ankieta w teatrze.

Polskie Teatry cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród Polaków. MKiDN zwiększyło wydatki w budżecie 2018 na kulturę o ponad 20 proc., dzięki czemu wyniosły one ponad 4 mld zł, to jest ponad 1 proc. budżetu państwa. Wedle badań GUS w 2017 w Polsce znajdowało się 187 teatrów i instytucji jest to wzrost o 2,7% w stosunku do 2016. Ilość zorganizowanych spektakli i koncertów wyniosła 65,4 tys. w których uczestniczyło aż 13,3 mln ludzi.

Badanie satysfakcji oraz wrażeń widzów i ich doświadczeń jest niezwykle istotnym elementem w branży, o którym nie można zapomnieć. Dzięki Statisfy realizacja badań nigdy nie była łatwiejsza!

Ankieta w teatrze nie musi być skomplikowana, może zawierać nawet jedno pytanie: „Jak podobał Ci się spektakl?”. Dzięki danym dostępnym z poziomu panelu zarządzania możemy wprost zweryfikować, której sztuki dotyczyły oceny. Oczywiście teatr to miejsce wielu możliwości, także w zakresie Customer Experience. Możemy dodatkowo pytać widzów o preferencje uzyskując konkretne informacje co chcieliby zobaczyć – dzięki temu sami widzowie dają nam pomysły, bardziej się angażują i czują współodpowiedzialni za „życie” teatru.

Statisfy to pierwsza na rynku aplikacja pozwalająca zamienić tablet w interaktywny ankieter zbierający i analizujący opinie, wrażenia i sugestie widzów przed, w przerwie i po spektaklu, dając radość z wypełniania dla ankietowanym i wartościowe informacje dla zarządzającego.

Jeśli kiedykolwiek zadawałeś sobie pytania:

  • Jak zmienić repertuar?
  • Jak przyjęła się nowa sztuka?
  • Jaka reklama najlepiej działa na moich widzów?
  • Jakich eventów oczekują odwiedzający?

to trafiłeś idealnie. Stały monitoring zadowolenia widza jest bardzo ważny, a Statisfy dostarczy wszystkie odpowiedzi.