Statisfy - jeden produkt wiele możliwości

Narzędzie Statisfy, czyli naszą autorską aplikację na urządzania mobilne przekazujemy w ręce placówkom medycznym, biurom obsługi klienta, placówkom bankowym i nie tylko. Podstawowym zastosowaniem Statisfy jest badanie opinii i satysfakcji klienta.

Niemniej jednak to, w jaki sposób Ty – drogi czytelniku tego wpisu – wykorzystasz potencjał Statisfy zależy już wyłącznie od Ciebie. Zastosowań jest wiele, o czym przekonasz się w kolejnych wpisach, ponieważ z naszym rozwiązaniem warto wyjść poza strefę badań satysfakcji Klientów w miejscu sprzedaży. Zauważają to już pierwsi odbiorcy aplikacji, dzieląc się z nami pomysłami na jej wykorzystanie.

Zacznijmy od podstaw.

Aplikacja zbiera dane pochodzące od Twoich Klientów i umieszcza je w Twojej bazie danych. Panel Zarządzania, który oprócz dostępu do zbioru danych oferuje Ci możliwość analizy uzyskanych odpowiedzi jest Twoim centrum dowodzenia. Dzięki niemu możesz w ciekawej formie udostępnić swoim klientom ankietę, która pozwoli uzyskiwać informacje zwrotne o opinii na temat jakości obsługi, satysfakcji, danego produktu, pracownika i wszystkiego czego tylko będziesz chciał się dowiedzieć. Masz stały dostęp do wyników, dzięki czemu możesz reagować i polepszać standard swojej obsługi. Opinia Klienta jest najcenniejszą rzeczą dla rozwoju Twojego biznesu.