Statisfy dla Cyfrowe.Pl

Cyfrowe.pl to firma, którą napędza pasja do fotografii i filmu – nie tylko sprzedaje aparaty, ale także dzieli się z klientami wiedzą i doświadczeniem swojego zespołu ludzi. Ludzi, którzy nie są jedynie pracownikami w każdym dziale firmy, od logistyki i magazynu, przez sprzedawców i na konsultantach infolinii kończąc są to osoby które nie wyobrażają sobie życia bez fotografowania i filmowania.

Dla Cyfrowe.pl relacje na linii firma-klient daleko wykraczają poza biznes i zysk: wspólna pasja, jaką jest fotografia, skutkuje wręcz stworzeniem społeczności, której przejawem są na przykład setki warsztatów fotograficznych i filmowych przeprowadzonych w ciągu kilkunastu lat.

Taka więź firma-klient jest wręcz bezcenna i należy zrobić wszystko, by ją utrzymać. Dlatego też ostatnim etapem zakupów jest ankieta NPS, wysyłana do wszystkich w wiadomości e-mail po finalizacji zamówienia.

Ale co z klientami salonów, którzy nie podają e-maila przy zakupach lub nawet na żaden zakup się nie decydują? By poznać także ich opinię Cyfrowe.pl sięgnęło po Statisfy. Ustawione w salonach tablety okazały się doskonałym narzędziem, wypełniając brakujący element w kanałach komunikacji Cyfrowe.pl – klienci.

Miesięczny okres testowy przeprowadzony w salonach w Warszawie i Gdańsku zakończył się sukcesem: Statisfy .pl z niecierpliwością oczekuje na rozpoczęcie współpracy we wszystkich salonach Cyfrowe.pl.

To ważne, by mieć pasję.

Pasją Cyfrowe.pl jest fotografia – naszą – customer experience.