O NAS

Zebraliśmy się tu by badać akcję w miejscu interakcji.
I dostarczyć Ci odpowiedzi na najważniejsze pytanie w Twoim biznesie: co zrobić aby Klient z Tobą został i rekomendował Twoje usługi wśród znajomych?

Zmieniliśmy ankietera w tablet, zastąpiliśmy setki stron kwestionariuszy jedną aplikacją – byś mógł zapytać Twoich Klientów o ich opinie i wrażenia w jak najprostszy sposób.
I jak najmniej kosztowny.

Wciąż mamy w sobie entuzjazm studentów (chociaż ten etap edukacji dawno za nami), posiadamy doświadczenie i wiedzę z tego doświadczenia płynącą – dzięki temu nie boimy się nowych wyzwań, a problemy są dla nas tylko kolejną przeszkodą, którą damy radę pokonać.

Dlatego właśnie Statisfy jest tym narzędziem, brakującym puzzlem w układance customer experience, który pomoże osiągnąć Ci NPS = 9,9 (niektórym nigdy nie dogodzisz) – po prostu będziesz dokładnie wiedzieć, co myślą i czują Twoi Klienci.

Zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy do współpracy.

Mateusz Rybakowski

Współtwórca aplikacji Statisfy, Prezes Zarządu Admotion sp. z o.o. właściciela marki HealthTV – największej sieci Digital OOH w placówkach medycznych. Specjalista z zakresu customer experience, reklamy oraz marketingu medycznego (absolwent Zarządzania Firmą w Opiece Medycznej na Politechnice Gdańskiej), który posiada wieloletnie doświadczenie, w budowaniu strategii komunikacji na płaszczyźnie placówka medyczna – klient. Ma przyjemność realizować projekty dla największych sieci medycznych w Polsce, klientów korporacyjnych i domów mediowych.

gsm. +48 668 147 633
Piotr Rutka

Współtwórca projektu Statisfy, odpowiedzialny za technologię, posiadający wieloletnie doświadczenie z zakresu doboru technologii w komunikacji z Klientem i kontroli poziomu jakości usług. Doświadczenie zgromadzone podczas wdrażania  nowych technologii w placówkach medycznych, bankowych oraz korporacjach przekłada na kreowanie rozwiązań, które przyniosą Klientowi konkretne informacje, świadomość oraz pożądany efekt.

 

gsm. +48 516 981 951